Bravery Küçük Irk Tavuklu Tahılsız Yavru Köpek Maması İncelemesi

0
711

Bravery Salmon Adult Orta ve Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması

Değerlendirme

Bravery Küçük Irk Tavuklu Tahılsız Yavru Köpek Maması

Kuru Köpek Maması

Besin İçeriği Analizi

26%
Protein
15%
Yağ
21%
Karbonhidrat

İçindekiler: Suyu Alınmış Tavuk, Tapyoka, Tavuk Yağı (Ac Bir Kaynağı,Yağlı Ω-6). Bezelye Pancar Küspesi Sindirimi Tavuk Bütün Yumurta Kurutuldu İnulin (Çözülebilir Lif Hindiba Fosfooligosacáridos Kaynağı – Fos) Çözünmez Lif Doğal Selüloz (Kaynak) Mineraller Plantago Ovata Hidrolize Tavuk Karaciğer Maya Ve Maya Saccharomyces Cerevisiae (Kaynak Mannooligosakkarıtler – Mos Ve Β-Glukan) Özü Balık Yağı (Ac Kaynağı . Yağ Ω-3-Epa Ve Dha) Tatlı Patates Keçi Boynuzu Bakla Patates Proteini Uçucu Yağlar (Kekik,Tarçın,Karanfil,Kekik,Biberiye, Yeşil Çay) Hidrolize Edilmiş Kabuklu Hayvanlar (Glukozamin Kaynağı) Ekstre Edilmiş Çözünür Diyet Lifi Hidrolize Kıkırdak (Kondroitin Kaynağı) Yucca Liyofilize Kavun Suyu Konsantresi (Süperoksit Dismutaz Bakımından Zengin – Sod)

Tahmini Besin İçeriği
Yöntem Protein Yağ Karbonhidrat
Garanti Analiz %22 %10 Eser Miktar
Kuru Madde Analizi %26 %15 %21
Temel Kalori Ağırlığı %43 %30 %27

Satın Alma İpucu
Online yetkili satıcıdan alışveriş yapın %20 İndirim kazanın! Ayrıca kargo da ÜCRETSİZ!

Bravery Küçük Irk Tavuklu Tahılsız Yavru Köpek Maması İçerik İncelemesi

Diğer maddemiz kurutulmuş tavuk eti. Taze tavuk etinin yaklaşık %65’i sudur. İşlemlerden geçen tavuk etinin kurutulmasıyla harika bir aroma ortaya çıkar. Hem kaliteli proteinleri içerir hem daha hafif olur hemde hiç bir köpek bu lezzete ‘hayır’ diyemez.

Bir sonraki bileşen bir çok mamada olduğu gibi tavuk yağı eklentisidir. Bu ürün çorbanın üzerinden sıvı yağı almak gibi tavuğun işlenmesiyle ortaya çıkar.

Tavuk yağı, köpeklerin yaşamı için gereken omega 6 yağ asidi olan linoleik asit bakımından yüksektir. Kulağa pek hoş gelmese de aslında tavuk yağı yararlı ve kaliteli bir malzemedir.

Bezelye, mükemmel bir karbonhidrat, lif, protein ve birçok temel vitamin ve mineral kaynağıdır. Köpeklerin ihtiyaç duyduğu esansiyel amino asitlerin çoğunu sağlarlar. Araştırmalar, bezelye içeren diyetlerin köpekler ve kediler için uygun olduğunu göstermiştir.

Pancar küspesi lif bakımından oldukça zengin bir etken maddedir. Köpeklerin bağışıklık sistemine ve sindirim sistemine oldukça yararı vardır.

Pancar küspesi, şeker pancarı işlemenin yüksek lifli bir yan ürünü olan tartışmalı bir bileşendir.

Bazıları pancar küspesini ucuz bir dolgu maddesi olarak kınıyor, bazıları ise olağanüstü bağırsak sağlığı ve kan şekeri yararlarından bahsediyor.

Burada dikkatinizi yalnızca tartışmaya çekiyoruz ve pancar küspesinin çoğu köpek mamasına makul miktarlarda dahil edilmesinin tamamen kabul edilebilir olduğuna inanıyoruz.

Diğer bileşen, kabuksuz yumurtalardan yapılan kurutulmuş bir toz olan bütün kurutulmuş yumurtadır. Yumurtaların sindirimi kolaydır ve son derece yüksek biyolojik değere sahiptir.

Ardından, hindiba kökü dahil edildiğini not ediyoruz.

Hindiba, tekrarlayan karbonhidrat birimlerinden oluşan ve belirli kök ve yumrularda bulunan nişasta benzeri bir bileşik olan inülin açısından zengindir.

İnülin sadece doğal bir çözünür diyet lifi kaynağı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir köpeğin sindirim sisteminde sağlıklı bakterilerin büyümesini desteklemek için kullanılan bir probiyotiktir.

Bir diğer katkı maddesi olarak gösterebileceğimiz mineraller. Mineraller, topraktan gelen ve bitkiler tarafından doğal olarak emilen inorganik bileşiklerdir. Kimyasal proteinlere bağlıdır. Bu onların daha kolay emilmesini sağlar.

Bir diğer bileşenimiz tavuk karaciğeri. Lezzetli tadı dışında karaciğer, günlük ihtiyaçların bir parçası olarak köpeklerin ihtiyaç duyduğu doğal bir vitamin ve eser element kaynağıdır. Özellikle B12 vitamini ve folik asit açısından oldukça zengindir.

Balık yağı, değerli EPA ve DHA tipi omega-3 yağ asitleri açısından doğal olarak zengindir. Köpekler ve insanlar için en yüksek biyolojik kullanılabilirliğe sahiptir. Tazelik ve saflık düzeyine bağlı olarak, balık yağı övgüye değer bir katkı olarak kabul edilmelidir.

Bir diğer bileşen tatlı patatestir. Tatlı patatesler, bir köpek mamasında bulunan glütensiz bir kompleks karbonhidrat kaynağıdır. Doğal olarak diyet lifi ve beta karoten bakımından zengindirler.

Buradan, liste bir dizi başka öğeyi içerecek şekilde devam ediyor.

Sonuç olarak?

Bravery Küçük Irk Tavuklu Tahılsız Yavru Köpek Maması, ana hayvansal protein kaynağı olarak önemli miktarda adlandırılmış et kullanan ve böylece markaya 4 yıldız kazandıran kuru bir köpek mamasıdır.

Hevesle tavsiye edilir.

Bravery Küçük Irk Tavuklu Tahılsız Yavru Köpek Maması Nasıl?

Bravery Küçük Irk Tavuklu Tahılsız Yavru Köpek Maması, sadece içeriğine göre ortalamanın üzerinde bir kuru ürüne benziyor.

Gösterge paneli, %26’luk bir kuru madde protein okuması, %15’lik bir yağ seviyesi ve yaklaşık %21’luk bir tahmini karbonhidrat gösteriyor.

Bravery, grup olarak ortalama %30 protein içeriğine ve %19 ortalama yağ seviyesine sahiptir.

Bununla birlikte, bu rakamlar genel ürün hattı için %37’lik bir karbonhidrat içeriği görülmektedir.

Ve yaklaşık %45’lik bir yağ-protein oranı.

Bu, Bravery ürün serisinin şunları içerdiği anlamına gelir…

Ortalamanın üzerinde protein. Ortalamanın üzerinde yağ. Ve tipik bir kuru köpek mamasına kıyasla ortalamanın altında karbonhidrat.

Çoklu baklagillerin protein artırıcı etkisini düşündüğünüzde bile, bu, kayda değer miktarda et içeren bir köpek maması profiline benziyor.

Bravery Küçük Irk Tavuklu Tahılsız Yavru Köpek Maması Derecelendirmemiz

Bravery Küçük Irk Tavuklu Tahılsız Yavru Köpek Maması, tahıl içermeyen bir köpek maması olarak kayda değer miktarda kullanılarak içerdiği hayvansal protein kaynağına bağlı olarak 4 yıldız.

Şiddetle tavsiye edilir.

Ayrıntılı Bravery Köpek Maması İncelemesi

Satın Alma İpucu
Online yetkili satıcıdan alışveriş yapın %20 İndirim kazanın! Ayrıca kargo da ÜCRETSİZ!

Son Söz

KöpekBlog özel sektöre aittir. İncelemelerimizi hazırlarken özel bir değerlendirme karşılığında para, hediye, numune veya diğer teşvikleri kabul etmiyoruz.

Bununla birlikte, çevrimiçi perakendecilerden (Petzzshop.com) ve okuyucular web sitelerini bizim sitemizden tıkladığında, satıcılardan bir tavsiye ücreti alıyoruz. Bu, ücretsiz bloğumuzun işletme maliyetini karşılamaya yardımcı oluyor. Desteğiniz için teşekkürler.

Diğer Bravery Köpek Maması İncelemeleri

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here