Brit Care Somonlu Tahılsız Küçük ve Orta Irk Yetişkin Köpek Maması İncelemesi

9
2496

Brit Care Tahılsız Somonlu Köpek Maması

Değerlendirme

Brit Care Somonlu Tahılsız Yetişkin Köpek Maması

Kuru Köpek Maması

Besin İçeriği Analizi

29%
Protein
17%
Yağ
19%
Karbonhidrat

İçindekiler: Kurutulmuş somon (% 35), Patates (% 34), Somon proteini (% 10), Tavuk yağı (tokoferollerle korunmuş), Kurutulmuş elma, Doğal aromalar, Somon yağı (% 2), Bira mayası, Hidrolize kabuklu kabuklar ( bir glukozamin kaynağı, 260 mg / kg), Kıkırdak özü (bir kondroitin kaynağı, 160 mg / kg), Mannanoligosakkaritler (150 mg / kg), Otlar ve meyveler (biberiye, karanfil, narenciye, curcuma, 150 mg / kg) , Fruktooligosakkaritler (100 mg / kg), Yuka schidigera (100 mg / kg), İnülin (90 mg / kg), Süt devedikeni (75 mg / kg). A vitamini (E672) 20.000 IU, D3 vitamini (E671) 1.500 IU, E vitamini (α-tokoferol) (3a700) 500 mg, C vitamini (E300) 200 mg, Kolin klorür 600 mg, Biyotin 0.6 mg, vVtamin B1 1 mg, B2 vitamini 4 mg, Niasinamid (3a315) 12 mg, Kalsiyum panthothenate 10 mg, B6 vitamini (3a831) 1 mg, Folik asit (3a316) 0.5 mg, B12 vitamini 0.04 mg, Çinko (E6) 80 mg, Demir (E1) 70 mg, Manganez (E5) 35 mg, İyot (E2) 0.65 mg, Bakır (E4) 15 mg, Selenyum (3b8.10) 0.25 mg.

Tahmini Besin İçeriği
Yöntem Protein Yağ Karbonhidrat
Garanti Analiz %22 %10 Eser Miktar
Kuru Madde Analizi %26 %15 %21
Temel Kalori Ağırlığı %43 %30 %27

 

Satın Alma İpucu
Online yetkili satıcıdan alışveriş yapın %20 İndirim kazanın! Ayrıca kargo da ÜCRETSİZ!

Brit Care Somonlu Tahılsız Yetişkin Köpek Maması İnceleme

İlk ve ana bileşenimiz somon balığı. Somon, son derece kaliteli yağ asitlerine sahiptir. Oldukça yararlı olan Omega 3 yağ asidini barındıran somon sayesinde kedi ve köpeklerin tüyleri normalden çok daha parlak ve sağlıklı görünecektir.

Aynı zamanda Omega 3, vücut direncini ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi açısından da eşsiz bir besin kaynağıdır.

Bir diğer bileşen olarak patates karşımıza çıkıyor. Kabuğunu soyduğunuzda bir anda muhteşem bir besin kaynağına dönüşür. Vitamin E, A, B-6, C, kalsiyum, demir, folate, potasyum içerir.

Yine de, belki de kalori içeriği dışında, patatesler bir köpek için yalnızca mütevazı bir besin değerine sahiptir.

Bir sonraki bileşen bir çok mamada olduğu gibi tavuk yağı eklentisidir. Bu ürün çorbanın üzerinden sıvı yağı almak gibi tavuğun işlenmesiyle ortaya çıkar.

Tavuk yağı, köpeklerin yaşamı için gereken omega 6 yağ asidi olan linoleik asit bakımından yüksektir. Kulağa pek hoş gelmese de aslında tavuk yağı yararlı ve kaliteli bir malzemedir.

Tartışmalı bir madde olabilecek bira mayasını buluyoruz.

Bira yapım sürecinin bir yan ürünü olmasına rağmen, bu bileşen mineraller ve diğer sağlıklı besinler açısından zengindir.

Hayranlar, mayanın pireleri uzaklaştırdığına ve bağışıklık sistemini desteklediğine inanıyor.

Eleştirmenler, maya bileşenlerinin alerjilerle bağlantılı olabileceğini savunuyor.

Bu doğru olabilir, ancak (tüm alerjiler gibi) yalnızca köpeğinizin mayanın kendisine alerjisi varsa. Ek olarak, vokal azınlık mayanın şişkinlik olarak bilinen hayatı tehdit eden durumu geliştirme riskini artırabileceği konusunda ısrar ediyor.

Ancak bu, bilimsel olarak doğrulayamadığımız bir iddiadır. Her durumda, köpeğinizin özellikle alerjisi olmadığı sürece, maya yine de besleyici bir katkı maddesi olarak kabul edilebilir.

Burada daha dikkate değer olan şey, bira mayasının yaklaşık %48 protein içermesidir ki bu, bu köpek mamasının gerçek et içeriğini değerlendirirken göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür.

Somon yağı kullanımına da dikkat ediyoruz. Balık yağı, değerli EPA ve DHA tipi omega-3 yağ asitleri açısından doğal olarak zengindir.

Buradan, liste bir dizi başka öğeyi içerecek şekilde devam ediyor…

Bira mayasının protein artırıcı etkisini düşündüğünüzde bile, bu hala önemli miktarda et içeren kuru bir köpek mamasına benziyor.

Sonuç olarak?

Brit Care Somonlu Tahılsız, ana hayvansal protein kaynağı olarak önemli miktarda adlandırılmış et kullanan ve böylece markaya 5 yıldız kazandıran kuru bir köpek mamasıdır.

Hevesle tavsiye edilir.

Brit Care Somonlu Tahılsız Yetişkin Köpek Maması Nasıl?

Brit Care Köpek Maması sadece içeriğine göre ortalamanın üzerinde bir kuru ürüne benziyor.

Gösterge paneli, %26’luk bir kuru madde protein okuması, %15’lik bir yağ seviyesi ve yaklaşık %21’luk bir tahmini karbonhidrat gösteriyor.

Brit care, grup olarak ortalama %31 protein içeriğine ve %17 ortalama yağ seviyesine sahiptir.

Bununla birlikte, bu rakamlar genel ürün hattı için %37’lik bir karbonhidrat içeriği görülmektedir.

Ve yaklaşık %50’lük bir yağ-protein oranı.

Bu, Brit Care ürün serisinin şunları içerdiği anlamına gelir…

Ortalamanın üzerinde protein. Ortalamanın üzerinde yağ. Ve tipik bir kuru köpek mamasına kıyasla ortalamanın altında karbonhidrat.

Çoklu baklagillerin protein artırıcı etkisini düşündüğünüzde bile, bu, kayda değer miktarda et içeren bir köpek maması profiline benziyor.

Brit Care Yetişkin Köpek Maması Derecelendirmemiz

Brit Care Somonlu Tahılsız Yetişkin, tahıl içermeyen bir köpek maması olarak kayda değer miktarda kullanılarak kuru köpek maması adında et yemekleri böylece marka kazanç, hayvansal protein hakim kaynağı olarak 5 yıldız.

Şiddetle tavsiye edilir.

Bununla birlikte, şirketin tarifine bu kadar çok bitki bazlı protein eklemeyi seçmesinin talihsiz bir durum olduğunu da belirtmek isteriz.

Ayrıntılı Brit Care Köpek Maması İncelemesi

Satın Alma İpucu
Online yetkili satıcıdan alışveriş yapın %20 İndirim kazanın! Ayrıca kargo da ÜCRETSİZ!

Son Söz

KöpekBlog özel sektöre aittir. İncelemelerimizi hazırlarken özel bir değerlendirme karşılığında para, hediye, numune veya diğer teşvikleri kabul etmiyoruz.

Bununla birlikte, çevrimiçi perakendecilerden (Petzzshop.com) ve okuyucular web sitelerini bizim sitemizden tıkladığında, satıcılardan bir tavsiye ücreti alıyoruz. Bu, ücretsiz bloğumuzun işletme maliyetini karşılamaya yardımcı oluyor. Desteğiniz için teşekkürler.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

9 YORUMLAR

  1. Bu mama, köpeklerimizin midelerini rahatsız etmeden yiyebilecekleri tek mama olabilir. Köpeğimin tüyleride daha güzel görünüyor. Tavsiye ederimm..

  2. Yavrularım her zaman BritCare köpek mamasını severek yemiştir! Sağlıklı tüyler, tam enerji ve uzun ömür sağlar. Hiçbir şikayetim yok. Bu ürünü şiddetle tavsiye ederim.

  3. Üründe bariz bir şekilde yanlış bir şey olmadığını varsayarsak, yeni bir kuru köpek mamasını değerlendirmek için mevcut olan tek ölçü, köpeğimin bundan hoşlanıp hoşlanmadığıdır. Besleyici, sindirimi kolay ve yemezse süper ucuz olması önemli değil.

  4. Az önce zayıf ve çok çekingen bir Jack Russel’ı kurtardık. Tilly’ye bu yemekle başladık ve kilo almış, çok hareketli ve güzel, parlak bir kürkü var. Hayata kötü bir başlangıç ​​yaptığı için ona en iyisini vermek istiyoruz. Artık çok mutlu bir köpeğimiz var.

  5. İyi bir değere sahip köpeğin sağlığını sağlamanın mükemmel yolu. Veteriner tarafından bize tavsiye edildi ve sağlıklı cilt/kürk ve dişler sağladı. Teşekkürler..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here