Ecopet Natural Tavuklu Yaş Yavru Köpek Konservesi İncelemesi

0
801

Değerlendirme

Ecopet Natural Tavuklu Yaş Yavru Köpek Konservesi

Yaş Köpek Maması

Besin İçeriği Analizi

14%
Protein
7%
Yağ
65%
Nem

İçindekiler: Tavuk eti ve hayvansal türevler (tavuk eti %35), tahıllar, ringa balığı, pirinç %3, glikozamin, vitamin ve mineraller.

Tahmini Besin İçeriği
Yöntem Protein Yağ Nem
Garanti Analiz %8 %3
Kuru Madde Analizi %14 %7 %65
Temel Kalori Ağırlığı %39 %27 %34

 

Satın Alma İpucu
Online yetkili satıcıdan alışveriş yapın %20 İndirim kazanın! Ayrıca kargo da ÜCRETSİZ!

Ecopet Natural Tavuklu Yaş Yavru Köpek Konservesi İçerik İncelemesi

Bu köpek mamasındaki ilk malzeme tavuktur . Tavuk, “tavuğun parçalarından veya bütün karkaslarından elde edilen… et ve derinin temiz birleşimi” olarak kabul edilir.

Tavuk, bir köpeğin yaşamı sürdürmek için ihtiyaç duyduğu on temel amino asit açısından doğal olarak zengindir.

Bir sonraki bileşen, nem içeren başka bir kaliteli ham madde olan ringa balığıdır. Ringa balığı, her köpeğin yaşamı sürdürmek için ihtiyaç duyduğu esansiyel yağlar ve omega 3 yağ asitlerinin yanı sıra doğal olarak yüksek protein içeren yağlı bir deniz balığıdır.

Ağırlıklı olan ve etken maddelerden biri olan pirinç. Tabiki pirinçler mamaların içine çiğ olarak eklenmiyor. Haşlama yada şoklama ile işlem gören pirincin köpekler için yararı çoktur. Pirinçler öğütülerek un haline getirilerek de mamalara eklenebilir. Buğday ununa göre glutensiz olması daha çok tercih edilmesine neden olur.

Bu tam tahıllı pirinç mi, esmer pirinç mi yoksa beyaz pirinç mi? “Pirinç” kelimesi bize pek bir şey söylemediği için bu ürünün kalitesini değerlendirmek mümkün değil.

Pirinç lifli bir yapıya sahiptir. Sindirime olan katkısının yanı sıra yüksek kan basıncı ve hipertansiyona sahip köpek dostlarımız içinde veterinerler tarafından önerilmektedir.

Bir diğer katkı maddesi olarak gösterebileceğimiz mineraller. Mineraller, topraktan gelen ve bitkiler tarafından doğal olarak emilen inorganik bileşiklerdir. Kimyasal proteinlere bağlıdır. Bu onların daha kolay emilmesini sağlar.

Ecopet Natural Tavuklu Yaş Yavru Köpek Konservesi, ana hayvansal protein kaynağı olarak önemli miktarda adlandırılmış et kullandığı ve böylece markaya 4.5 yıldız kazandıran yaş bir köpek konservesidir.

Hevesle tavsiye edilir.

Ecopet Natural Tavuklu Yaş Yavru Köpek Konservesi Nasıl?

Ecopet Natural Tavuklu Yaş Yavru Köpek Konservesi, sadece içeriğine göre ortalamanın üzerinde bir kuru ürüne benziyor.

Gösterge paneli, %14’lük bir kuru madde protein okuması, %7’lik bir yağ seviyesi ve yaklaşık %65’lik bir tahmini nem içerdiğini gösteriyor.

Ecopet, grup olarak ortalama %18 protein içeriğine ve %11 ortalama yağ seviyesine sahiptir.

Bununla birlikte, bu rakamlar genel ürün hattı için %65’lik bir nem içeriği görülmektedir.

Ve yaklaşık %40’lik bir yağ-protein oranı.

Bu, Ecopet ürün serisinin şunları içerdiği anlamına gelir…

Ortalamanın üzerinde protein. Ortalamanın üzerinde yağ. Ve tipik bir kuru köpek mamasına kıyasla ortalamanın altında karbonhidrat.

Ecopet Natural Tavuklu Yaş Yavru Köpek Konservesi Derecelendirmemiz

Ecopet Natural Tavuklu Yavru Köpek Konservesi, düşük tahıllı bir köpek maması olarak kayda değer miktarda içerdiği hayvansal protein kullanılmasına bağlı olarak 4.5 yıldız.

Şiddetle tavsiye edilir.

Satın Alma İpucu
Online yetkili satıcıdan alışveriş yapın %20 İndirim kazanın! Ayrıca kargo da ÜCRETSİZ!

Son Söz

KöpekBlog özel sektöre aittir. İncelemelerimizi hazırlarken özel bir değerlendirme karşılığında para, hediye, numune veya diğer teşvikleri kabul etmiyoruz.

Bununla birlikte, çevrimiçi perakendecilerden (Petzzshop.com) ve okuyucular web sitelerini bizim sitemizden tıkladığında, satıcılardan bir tavsiye ücreti alıyoruz. Bu, ücretsiz bloğumuzun işletme maliyetini karşılamaya yardımcı oluyor. Desteğiniz için teşekkürler.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here