İstanbul Anadolu Yakasının En İyi Kedi & Köpek Pet Kuaförleri

0
5649

İster kısa tüylü özel kesime ihtiyacı olan kanişiniz veya uzun tüylü bir köpeğiniz olsun, tüy kesimi ve banyo yapmak köpek sahipliğinin önemli parçalarıdır. Tüm ırkların profesyonel bir saç kesimine ihtiyacı olmasa da, birçok köpek sahibi, en iyi arkadaşlarına nerede banyo yaptırabileceklerini veya tırnaklarını kestirebileceklerini bilmek isteyecektir.

köpek kuaföründe tırnağı kesilen köpek

Köpeğinizin bir sonraki spa gününü planlamadan önce nereye bakacağınızı merak ediyor musunuz? Tanınmış şirketlerden mobil banyo hizmetlerine kadar en iyi köpek bakım hizmetleri için seçimlerimizi tamamladık.


Önemli bir not olarak yaptığımız değerlendirmeler tamamen şeffaf ve tecrübelerimize dayalıdır. Hiç bir firmayı bir ücret karşılığında yayınlamamaktayız. Ayrıca verdiğimiz linklerden de bir ücret kazanmamaktayız. Keyifli okumalar…


İşte İstanbul’da 2021’in En Çok Tercih Edilen 3 Pet Kuaförü:

1) Petzz Pet Kuaförü

petzzkufor

İstanbul-Anadolu Yakasının en meşhur pet kuaförü olan Petzzkuaför listemizin ilk sırasında yer alıyor. Köpekler ve kediler için profesyonel bakım hizmeti veren Petzzkuaför, sadece tüylü dostunuzu traş etmekle kalmaz ayrıca tırnak kesimi ve kulak temizliği gibi bakımları da içeren uzun bir bakım hizmeti listesini tüylü dostunuzun ihtiyacına ve sizin onayınıza göre uygular.

Petzzkuaför fiyatlandırma olarak köpeğinizin tüy durumuna ve cinsine göre fazla bir fiyat farkı olmasızın her cinsteki köpeği ve kediyi kabul etmektedir. Yine de aşağıda belirteceğimiz telefon numaralarından ulaşarak güncel fiyatlandırma ve randevu talep edebilirsiniz.

Gayet güler yüzlü hayvansever insanlar çalışıyor ve dostunuzun bakımları siz onu izlerken yapılıyor.

Son olarak Petzzkuaför’ün bir PetzzShop kuruluşu olduğunuda belirtmek isteriz.

Petzz Kuaför Galeri

Kedi ve köpeklerimizi düşünerek yapılmış mağaza giriş ve iç tasarımı müşterilerin ve patili dostlarımızın beğenisini toplamaktadır. Ayrıca bir kaç before/after fotoğrafıyla da galerimizi süsledik.

petzz kuaför petzz kuaför

petzz kuaför petzz kuaför

Petzz Kuaför Tanıtım Videosu

Pet kuaförü sektöründe uzun yıllardır tecrübesi olan ve kendini bu sektöre adamış profesyonel köpek ve kedi traşı ve bakımı uzmanları çalışan Petzzkuaför’de kısa bir gezinti yapalım.

Petzz Kuaför Örnek Köpek Bakımı

Petzzkuaför’ün en zor traşlardan biri olan Maltipoo Traşı ve Bakımının yapıldığı bu videoya göz atalım.

Petzz Kuaför Sosyal Medya Hesapları

Petzz Kuaför bir çok sosyal mecrada da paylaşımlarda bulunmakta. Birçok sosyal medya fenomenin de tercihi olan Petzzkuaför’ün resmi sosyal medya hesapları:

Petzz Kuaför İletişim Bilgileri

Petzz Kuaför randevu ile hizmet vermektedir. Yoğunluktan dolayı randevusuz traş ve bakım  hizmeti vermeyi kesinlikle kabul etmiyorlar.

Fiyat bilgisi ve randevu almak için tıklayın.

  • Petzz Kuaför Adres: Altayçeşme, Bağdat Cad. Dostlar Apt No:313/A, 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye
  • Petzz Kuaför Telefon: (0216) 464 34 34

Petzz Kuaför Müşteri Yorumları

Petzz Kuaför olarak Google haritalar puanlaması 4.5’tir. Bu yüzlerce yoruma göre gayet başarılı bir not ortalaması olarak görülüyor. Sizler için örnek birkaç yorumu paylaşmak istedik.

petzz kuaför

Sinem G: Özellikle Uğur Bey ve çalışma arkadaşları çok deneyimli ve hayvansever insanlar gerçekten. Oğlumuzla çok ilgilendiler başka minnoşlarda vardı onlarla da ilgililerdi. Biraz yoğun oluyor ama memnun ayrılmak istiyorsanız mutlaka tercihiniz olsun. İyiki petzz

Osman D: Kızımın tüm bakımlarını yaptılar. Benimle iletişim kurarken nazik güler yüzlü davrandılar. Buraya gelmenizi şiddetle tavsiye ederim. Yalnız buraya gelmeden önce randevu almayı unutmayın.

Duygu S: Kedimin Tüyleri topaklanmıştı ve tırnaklarını kesinlikle kestirmez tüylerine bile dokunup sevemezsiniz.. Petzz kuaför sayesinde dört dörtlük bir kuaförlük hizmeti aldım.. Cocuklar sağolsun çok emek harcadılar.. hizmet, karşılama ve çalışanların kibarlığı muhteşem.. Necla hanıma çok çok teşekkür ediyorum.. kuaförlerin ellerine sağlık. Teşekkürler.

Petzz Kuaför Hakkında Merak Edilenler

Petzzkuaför’e Sorduk
Narkoz kullanıyorlar mı? HAYIR
Ne kadar sürede teslim ediyorlar? Yaklaşık 1 Saat Sürüyor
Pet Taksi hizmeti var mı? EVET
Ne kadardır bu işi yapıyorlar? +8 Yıl
Kuaför hizmeti dışında hizmetleri var mı? EVET
Otoparkı var mı? EVET
Bekleme salonu mevcut mu? EVET
Kaç kişi çalışıyor? +10
Koronavirüs tedbirlerine uyuyorlar mı? EVET
Ortamala fiyatları hizmetlerine göre nasıl? UYGUN

 

2) Müjde Pet Kuaförü

müjde pet kuaförü

İstanbul – Anadolu Yakasında hizmet veren bir diğer pet kuaförü olan müjde pet kuaför, senelerin tecrübesiyle patili dostlarımız için hizmet vermektedir. Pet kuaför hizmetinin öncülerinden olan ve uzun senelerdir aynı yerinde hizmet veren müjde pet kuaför en iyi pet kuaförler listemizin ikinci sırasında yer almaktadır.

Köpeklerin ırkına ve tüy durumuna göre farklı fiyatlandırma programları mevcut. Randevusuz ve randevulu olarak hizmet vermektedirler.

Müjde Pet Kuaförü Galeri

Kedi ve köpek traşları ve bakımlarının yapıldığı müjde pet kuaförün öne çıkan görsellerini sizlerle paylaşalım.

müjde pet kuaför müjde pet kuaför

müjde pet kuaför Müjde pet kuaför

Müjde Pet Kuaförü Tanıtım Videosu

Pet kuaförü sektöründe en eskilerden olan müjde pet kuaför bir çok programlara konu olmuştur.

Müjde Pet Kuaförü Örnek Bakım 

Özellikle dostunuzun tüy durumuna göre traştan önce ve sonra yıkama yapmaları ayrı bi güzel. Tabi dostunuz yıkanmaktan hoşlanıyorsa.

Müjde Pet Kuaförü Sosyal Medya Hesapları

Günümüze ayak uydurma çabasıyla oluşturulmuş Müjde Pet Kuaförü sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşıyoruz. Dilediğiniz mecradan köpek ve kedi bakımı için örnekler bulabilirsiniz.

Müjde Pet Kuaförü İletişim Bilgileri

Müjde Pet Kuaförü ulaşım bakımından biraz trafikli bir bölgede bulunuyor. Hizmet olarak hem randevulu hem randevusuz olarak müşteri kabul ediyorlar.

  • Müjde Pet Kuaförü Adres: Bagdat Cad. Sucukçu Musa Sok. No:520 – 3/C Bostancı, Kadıköy/ İSTANBUL
  • Müjde Köpek Kuaförü Telefon: 0216 361 32 31 – 0216 410 12 22

Müjde Pet Kuaförü Müşteri Yorumları

Müjde Pet Kuaförü için yapılan Google puan ortalaması 4.4’tür. Yüzlerce yorum göz önüne alındığında aslında çok kötü olmayan bir not ortalaması olarak görüyoruz.

müjde pet kuaförüArif Serhat Ç. : Çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ederim. Güvenerek evcil hayvanlarınızı götürebilir hatta emanet edebilirsiniz.

Erdinç Y. : Guler yuzluler islerini biiyorlar randevun olsa bile sira beklemek biraz sikintili bari en azindan beklerken bir cay kahve verseler daha iyi olacak.

Gelengül İ. : Yıllardır değişmeyen temiz, titiz, güler yüzlü, işinin ehli işletme. Kuyruklu ve tüylü çocuklarımızı güvenle teslim ediyoruz. Sağolun.

Müjde Pet Kuaför Hakkında Merak Edilenler

Müjde Kuaför’e Sorduk
Narkoz kullanıyorlar mı? HAYIR
Ne kadar sürede teslim ediyorlar? Yaklaşık 2 Saat Sürüyor
Pet Taksi hizmeti var mı? EVET
Ne kadardır bu işi yapıyorlar? +10 Yıl
Kuaför hizmeti dışında hizmetleri var mı? EVET
Otoparkı var mı? EVET
Bekleme salonu mevcut mu? EVET
Kaç kişi çalışıyor? +7
Koronavirüs tedbirlerine uyuyorlar mı? EVET
Ortamala fiyatları hizmetlerine göre nasıl? UYGUN ve ÜSTÜ

 

3) Makas Pet Kuaförü

makas pet kuaförü

Henüz yeni olmasına rağmen adından çokça söz ettiren Makas Pet Kuaförü, İstanbul – Anadolu yakasında daha önce Üsküdar’da daha sonra Koşuyolu’unda pet kuaförü ve bakım hizmetleri vermektedir.

Oldukça büyük ve modern olan mağaza tasarımı ve güzel büyük bahçesi bulunmakta. Ayrıca köpek oteli hizmetide vermektedir.

Hem randevulu hemde randevusuz olarak müşteri kabul ediyorlar. Çok yeni bir yer olduğu için büyük bir yoğunluğu olmayabilir ancak yinede aranıp randevu alınması olumsuz bir gün geçirmekten iyidir.

Makas Pet Kuaförü Galeri

Patili dostlarınıza özenle traş ve bakım yapılırken sizlerinde rahatça oturabileceğiniz özellikle yazları harika olacak geniş büyük bir bahçesi olan Makas Pet Kuaför galerisinden bazı anıları sizlerle paylaştık.

makas pet kuaför makas pet kuaför

makas pet kuaförü makas pet kuaför

Makas Pet Kuaförü Tanıtım Videosu

Makas Pet Kuaför’ün videoları şuanlık paylaşıma açık değil. Bu nedenle telif hakkının önüne geçebilmek adına sizleri facebook sayfalarındaki videoya yönlendiriyoruz.

Makas Pet Kuaförü Tanıtım Videosunu İzle

Makas Pet Kuaförü Sosyal Medya Hesapları

Makas Pet Kuaförü, internet siteside dahil birçok sosyal mecrada kendini göstermektedir.

Makas Pet Kuaförü İletişim Bilgileri

İstanbul – Anadolu yakasında merkezi bir konumda bulunuyor.

  • Makas Pet Kuaförü Adresi: Koşuyolu, Koşuyolu Cd. No:84, 34718 Kadıköy/İstanbul
  • Makas Pet Kuaförü Telefon Numarası: 05382007725

Makas Pet Müşteri Yorumları

Makas Pet Kuaför, 4.9 Google puanı ortalamasıyla ortalamanın üzerinde bir puana sahiptir.

Makas Pet KuaförüDicle K. : Latte bey’i yaz banyoları için Caner bey’e teslim ettik (belli ki bundan sonra da görüşecekler), hem bir sefer makas kesimi de yapıldı. İşlem detayı anlatan, dinleyen, yönlendiren, hayvansever bir hayvan kuaförü çok uzun süre aradık, neyseki sonunda bulduk. Çok memnunuz. mekanlarının aynı zamanda otel olması da avantaj, alıştığı bir yere bırakabileceğiz ve gözümüz arkada kalmayacak. Alt kattaki mağazadan da ihtiyaçları satın almak mümkün… Daha ne olsun.

Zerrin G. : Toy poodle köpeğimizi traş İçin ilk defa Koşuyolu makas Pet kuaföre getirdim. Daha önce bir kaç defa başka pet kuaför deneyimimiz oldu. Sonuç olarak makas ve diğerleri olarak ayırabilirsiniz. Caner beyin de işin ehli olduğunu tanıştığımızda anlayabilirsiniz.

Seyma S. : Cok estetik bir kesim olmasa da anestezisiz yapılmış olması. Çalışanların güven vermesi ve güler yüzleri tekrar gelmeme neden olacak ..

Müjde Pet Kuaför Hakkında Merak Edilenler

Makas Pet Kuaför’e Sorduk
Narkoz kullanıyorlar mı? HAYIR
Ne kadar sürede teslim ediyorlar? Yaklaşık 1.5 Saat Sürüyor
Pet Taksi hizmeti var mı? Hayır
Ne kadardır bu işi yapıyorlar? +1 Yıl
Kuaför hizmeti dışında hizmetleri var mı? EVET
Otoparkı var mı? EVET
Bekleme salonu mevcut mu? EVET
Kaç kişi çalışıyor? +3
Koronavirüs tedbirlerine uyuyorlar mı? EVET
Ortamala fiyatları hizmetlerine göre nasıl? UYGUN ve ÜSTÜ

 

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here