Advance Puppy Sensitive Büyük Irk Yavru Köpek Maması İncelemesi

1
1418

Advance Puppy Sensitive Yavru Köpek Maması İnceleme

Değerlendirme

Advance Puppy Sensitive Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Kuru Köpek Maması

Besin İçeriği Analizi

29%
Protein
20%
Yağ
27%
Karbonhidrat

İçindekiler: Somon (% 18), Mısır, Pirinç (% 14), Kurutulmuş somon proteinleri, Mısır proteini, Hayvansal yağ, Doğal kökenli karışık tokoferollerle stabilize, Hipoalerjenik aroma, Patates proteini, Pancarpulp, Bitkisel lif, Potasyum klorür, Frukto-oligosakkaritler (% 0.4), Kalsiyum karbonat, tuz, Aloe vera (% 0.005), Potasyum klorür, Frukto-oligosakkaritler (% 0.4), Kalsiyum karbonat, Tuz, Aloe vera (% 0.005), Potasyum klorür, Frukto-oligosakkaritler (% 0.4), Kalsiyum karbonat, Tuz, Aloe vera (% 0.005), Tuz, Aloe vera (% 0.005), Tuz, Aloe vera (% 0.005).

Tahmini Besin İçeriği
Yöntem Protein Yağ Karbonhidrat
Garanti Analiz %23 %12 Eser Miktar
Kuru Madde Analizi %29 %20 %27
Temel Kalori Ağırlığı %39 %27 %34

 

Satın Alma İpucu
Online yetkili satıcıdan alışveriş yapın %20 İndirim kazanın! Ayrıca kargo da ÜCRETSİZ!

Advance Puppy Sensitive Büyük Irk Yavru Köpek Maması İçerik İncelemesi

İlk ve ana bileşenimiz somon balığı. Somon, son derece kaliteli yağ asitlerine sahiptir. Oldukça yararlı olan Omega 3 yağ asidini barındıran somon sayesinde kedi ve köpeklerin tüyleri normalden çok daha parlak ve sağlıklı görünecektir.

Aynı zamanda Omega 3, vücut direncini ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi açısından da eşsiz bir besin kaynağıdır.

Bu köpek mamasına etken madde olarak mısır eklenmiş. Mısır ucuz ve tartışmalı bir tahıl tanesidir. Enerji içeriğinin yanı sıra, bu tahıl bir köpek için ancak mütevazi bir besin değerine sahiptir.

Birçok yanlış görüşe göre mısır alerjenik bir etken maddesi diye düşünülüyor. Ayrıca köpeklerin çok kilo almasını, mamanın mısır bakımından çok olmasına da dayandırıyorlar. Oysaki hareketsiz yaşam tarzı, kısırlaştırma, gün içinde oldukça fazla mama tüketimi veya ödüllerin gereksiz çok tüketilmesi ve sindirim sorunları gibi birçok faktör günümüzde köpeklerin kilo almasına neden olabiliyor.

Bu nedenle yinede mısırı herhangi bir köpek mamasında tercih edilen bir bileşen olarak görmüyoruz.

Hayvansal yağlar köpeklerin doğal olarak alması gereken bir besin grubudur. Hayvansal yağlardan gelecek olan proteinler köpeklerin sağlıklı olarak hayat sürmeleri için gereklidir.

Ve sonuç olarak?

Advance Puppy Sensitive Büyük Irk Yavru Köpek Maması, ana hayvansal protein kaynağı olarak önemli miktarda adlandırılmış et kullandığı ve böylece markaya 5 yıldız kazandıran kuru bir köpek mamasıdır.

Hevesle tavsiye edilir.

Advance Puppy Sensitive Büyük Irk Yavru Köpek Maması Nasıl?

Advance Puppy Sensitive Büyük Irk Yavru Köpek Maması, sadece içeriğine göre ortalamanın üzerinde bir kuru ürüne benziyor.

Gösterge paneli, %29’luk bir kuru madde protein okuması, %20’lik bir yağ seviyesi ve yaklaşık %27’lik bir tahmini karbonhidrat gösteriyor.

Advance, grup olarak ortalama %28 protein içeriğine ve %19 ortalama yağ seviyesine sahiptir.

Bununla birlikte, bu rakamlar genel ürün hattı için %33’lük bir karbonhidrat içeriği görülmektedir.

Ve yaklaşık %45’lik bir yağ-protein oranı.

Bu, Advance ürün serisinin şunları içerdiği anlamına gelir…

Ortalamanın üzerinde protein. Ortalamanın üzerinde yağ. Ve tipik bir kuru köpek mamasına kıyasla ortalamanın altında karbonhidrat.

Advance Puppy Sensitive Büyük Irk Yavru Köpek Maması Derecelendirmemiz

Advance Puppy Sensitive Büyük Irk Yavru Köpek Maması, düşük tahıllı bir köpek maması olarak kayda değer miktarda içerdiği hayvansal protein kullanılmasına bağlı olarak 5 yıldız.

Şiddetle tavsiye edilir.

Satın Alma İpucu
Online yetkili satıcıdan alışveriş yapın %20 İndirim kazanın! Ayrıca kargo da ÜCRETSİZ!

Son Söz

KöpekBlog özel sektöre aittir. İncelemelerimizi hazırlarken özel bir değerlendirme karşılığında para, hediye, numune veya diğer teşvikleri kabul etmiyoruz.

Bununla birlikte, çevrimiçi perakendecilerden (Petzzshop.com) ve okuyucular web sitelerini bizim sitemizden tıkladığında, satıcılardan bir tavsiye ücreti alıyoruz. Bu, ücretsiz bloğumuzun işletme maliyetini karşılamaya yardımcı oluyor. Desteğiniz için teşekkürler.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

1 YORUM

  1. Tavsiyeniz üzerine deneyeyim dedim. Köpeğim çok severek yiyor ama kokusu çok ağır geliyor bize. Tabi ona nasıl geliyor yediğinden belli oluyor 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here